CR1206F41101G
MFR.Part #
CR1206F41101G
JLCPCB Part #
C102067
Description
-55℃~+125℃ 1.1kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS