CR1206F41004G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1206F41004G
JLCPCB Part #
C102063
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS