CR1206F41001G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1206F41001G
JLCPCB Part #
C102060
Description
-55℃~+125℃ 1kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS