CR0805F84872G
MFR.Part #
CR0805F84872G
JLCPCB Part #
C101757
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 48.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS