CR0805F83003G
MFR.Part #
CR0805F83003G
JLCPCB Part #
C101644
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 300kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS