CR0805F81601G
MFR.Part #
CR0805F81601G
JLCPCB Part #
C101495
Description
-55℃~+125℃ 1.6kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS