CR1210J30274G
MFR.Part #
CR1210J30274G
JLCPCB Part #
C102446
Description
-55℃~+125℃ 200V 270kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS