CR0805F81543G
MFR.Part #
CR0805F81543G
JLCPCB Part #
C101488
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 154kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS