CR0603FA4221G
MFR.Part #
CR0603FA4221G
JLCPCB Part #
C101034
Description
-55℃~+125℃ 100mW 4.22kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS