CR0603JA0331G
MFR.Part #
CR0603JA0331G
JLCPCB Part #
C101329
Description
-55℃~+125℃ 100mW 330Ω 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS