CR0603FA4300G
MFR.Part #
CR0603FA4300G
JLCPCB Part #
C101037
Description
-55℃~+125℃ 100mW 430Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS