CR0603FA3243G
MFR.Part #
CR0603FA3243G
JLCPCB Part #
C3037174
Description
-55℃~+125℃ 100mW 324kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS