CR1206J40206G
MFR.Part #
CR1206J40206G
JLCPCB Part #
C102306
Description
-55℃~+125℃ 200V 20MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS