CR0603FA2323G
MFR.Part #
CR0603FA2323G
JLCPCB Part #
C100882
Description
-55℃~+125℃ 100mW 232kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS