CR0805F86800G
MFR.Part #
CR0805F86800G
JLCPCB Part #
C101832
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS