CR0603FA1271G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0603FA1271G
JLCPCB Part #
C100747
Description
-55℃~+125℃ 1.27kΩ 100mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS