CR0402FF2001G
MFR.Part #
CR0402FF2001G
JLCPCB Part #
C100291
Description
-55℃~+125℃ 2kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS