CR0402JF02R0G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0402JF02R0G
JLCPCB Part #
C100631
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 2Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS