CR0402JF0221G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0402JF0221G
JLCPCB Part #
C100613
Description
-55℃~+125℃ 220Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS