CR0402FF7501G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0402FF7501G
JLCPCB Part #
C100526
Description
-55℃~+125℃ 50V 62.5mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS