CR0402FF5R10G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0402FF5R10G
JLCPCB Part #
C100490
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 5.1Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS