CR0402FF1103G
MFR.Part #
CR0402FF1103G
JLCPCB Part #
C100210
Description
-55℃~+125℃ 110kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS