CR0201JH0330G
MFR.Part #
CR0201JH0330G
JLCPCB Part #
C100174
Description
-55℃~+125℃ 25V 33Ω 50mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS