ESD5Z3V3
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
ESD5Z3V3
JLCPCB Part #
C2903797
Description
-55℃~+150℃ 1 105pF 11.2A 14V 158W@8/20us 3.3V 5V 900nA ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS