BZD27C200P
Extended
Manufacturer
LGE
MFR.Part #
BZD27C200P
JLCPCB Part #
C362296
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 188V~212V 1uA@150V 200V 500Ω 800mW SOD-123FL Zener Diodes ROHS