BZD27C200PW
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZD27C200PW
JLCPCB Part #
C5565636
Package
SOD-123W
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 190V~210V 1W 1uA@150V 200V 750Ω 8kΩ SOD-123W Zener Diodes ROHS