HOYS 200-S/SP33-1106
Extended
Manufacturer
LEM
MFR.Part #
HOYS 200-S/SP33-1106
Description
-40℃~+105℃ 2.3mV/A 200A 3.14V~3.46V - Current Sensors ROHS