CASR25-NP
Extended
Manufacturer
LEM
MFR.Part #
CASR25-NP
JLCPCB Part #
C454692
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 0.24mΩ 1000Vrms 200kHz 25mV/A 5V ±85A 插件 Current Sensors ROHS