HAS50-S/SP50
Extended
Manufacturer
LEM
MFR.Part #
HAS50-S/SP50
JLCPCB Part #
C454681
Package
Plugin
Description
-10℃~+80℃ 3.6kVrms 50kHz Support ±150A ±15V 插件 Current Sensors ROHS