RX24-50W-R01 J
MFR.Part #
RX24-50W-R01 J
JLCPCB Part #
C2936090
Package
Bolt Mount
Description
10mΩ 50W Aluminum Enclosure Resistors ±150ppm/℃ ±5% 螺栓安装 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS