RX27-5-7W-100K J
MFR.Part #
RX27-5-7W-100K J
JLCPCB Part #
C3013807
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+275℃ 100kΩ 7W Cement Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS