W3F15C4738AT1A
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
W3F15C4738AT1A
JLCPCB Part #
C2661354
Package
SMD-4P,1.6x3.2mm
Description
-20%~+50% -55℃~+125℃ 300mA 47nF 50V 600mΩ X7R SMD-4P,1.6x3.2mm Feed Through Capacitors ROHS