W3F11A1018AT3A
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
W3F11A1018AT3A
JLCPCB Part #
C2661300
Package
SMD-4P,1.6x3.2mm
Description
-20%~+50% -55℃~+125℃ 100V 100pF 300mA 600mΩ NP0 SMD-4P,1.6x3.2mm Feed Through Capacitors ROHS