W2F11A1018AT1A
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
W2F11A1018AT1A
JLCPCB Part #
C2661321
Package
SMD-4P,1.2x2mm
Description
-20%~+50% -55℃~+125℃ 100V 100pF 300mA 600mΩ NP0 SMD-4P,1.2x2mm Feed Through Capacitors ROHS