VLAS121016J350DP
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
VLAS121016J350DP
JLCPCB Part #
C2656753
Package
1210
Description
1.6J 11V 16V 19.5V 30mW 35V 500A 5nF@1kHz 1210 Varistors ROHS