F750J228MMCAQ2
MFR.Part #
F750J228MMCAQ2
JLCPCB Part #
C6618807
Package
2824
Description
-55℃~+125℃ 2200uF 6.3V 80mΩ@100kHz ±20% 2824 Tantalum Capacitors ROHS