VGAH121031R650DP
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
VGAH121031R650DP
JLCPCB Part #
C2656780
Package
1210
Description
1.2nF@25V 1.7J 25V 300A 31V 39V 50mW 65V 1210 Varistors ROHS