VG222056Y111DP
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
VG222056Y111DP
JLCPCB Part #
C2659415
Package
2220
Description
110V 1kA 2nF@1kHz 40V 56V 68V 9J 2220 Varistors ROHS