TBJD685K050CBLC0845
MFR.Part #
TBJD685K050CBLC0845
JLCPCB Part #
C5796846
Description
-55℃~+125℃ 1Ω 3.4uA 50V 6.8uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors