VG222026Y570DP
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
VG222026Y570DP
JLCPCB Part #
C2657786
Package
2220
Description
1.1kA 23V 26V 35V 57V 6.8J 7nF@1kHz 2220 Varistors ROHS