CKR06BX394KP
MFR.Part #
CKR06BX394KP
JLCPCB Part #
C1138544
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
390nF 5.08mm 50V ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded