VG120626F540DP
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
VG120626F540DP
JLCPCB Part #
C2657675
Package
1206
Description
18V 200A 26V 33V 54V 600pF@1kHz 700mJ 1206 Varistors ROHS