VCH4AG150R8MATWA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
VCH4AG150R8MATWA
JLCPCB Part #
C2659443
Package
0402
Description
125V 15V 5.8nF@1MHz 0402 Varistors ROHS