TAJA335K025RNJV
MFR.Part #
TAJA335K025RNJV
JLCPCB Part #
C7357129
Description
-55℃~+125℃ 25V 3.3uF 3.7Ω 800nA ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS