VCAS120605D150DP
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
VCAS120605D150DP
JLCPCB Part #
C2655864
Package
1206
Description
150A 3nF@1kHz 400mJ 4V 5.6V 8.5V 1206 Varistors ROHS