V2F118X500Y3DDP
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
V2F118X500Y3DDP
JLCPCB Part #
C19544720
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10uA 18V 20A@8/20us 25.5V 50V 75pF TVS 0805 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS