V2AF126C600Y2EDP
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
V2AF126C600Y2EDP
JLCPCB Part #
C2655861
Package
0805
Description
18V 250pF@1MHz 26V 300mJ 34.5V 60V 80A 0805 Varistors ROHS