TAJY226K025RNJV
MFR.Part #
TAJY226K025RNJV
JLCPCB Part #
C7118665
Description
-55℃~+125℃ 22uF 25V 800mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS