TRJA475M016R2000
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TRJA475M016R2000
JLCPCB Part #
C7402218
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 16V 2Ω 4.7uF 560nA ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS