TPSR106K006Y3000
MFR.Part #
TPSR106K006Y3000
JLCPCB Part #
C6560646
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10uF 3Ω@100kHz 6.3V ±10% 0805 Tantalum Capacitors ROHS